stat4u


Rona wygrywa Tymbark!
04.06.20013 7.00 - Autor: Mateusz Mierzejewski


Rona rocznik 2003 trenera Andrzeja Zientarskiego wygrywa turniej "Z podwórka na stadion" po raz drugi w historii klubu. W poprzednich latach tylko rocznik 2001 dokonał tego teraz przyszedł czas na chłopców z rocznika o dwa lata młodszych. Zawodnicy w nagrodę za zwycięstwo pojadą na mistrzostwa Polski w połowie września i dostaną zaproszenie na mecz Anglia-Polska na WEMBLEY!

We wtorek, 4 czerwca na Stadionie Miejskim przy ul. Sienkiewicza 1 w Iławie rywalizowali najlepsi piłkarze i piłkarki z województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii U-10. Łącznie o prymat w województwie i awans do gry o mistrzostwo Polski w kategorii U-10 i słynny już Puchar Tymbarku, rywalizowało aż 36 drużyn.

Wśród chłopców, w finałowym meczu drużyna UKS Rona 03 Ełk pokonała 2:1 Don Bosco Ostródę. Wygrani będą stanowić trzon reprezentacji województwa we wrześniowym finale ogólnopolskim.

Reprezentację województwa utworzą zawodnicy zwycięskiej drużyny wzmocnieni o maksymalnie 6 wyróżniających się graczy z pozostałych zespołów. Tym sposobem wyłanianie najzdolniejszych piłkarek i piłkarzy młodego pokolenia jest jeszcze bardziej skuteczne, a to właśnie jest jedną z głównych idei tego Turnieju.Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to nie tylko pasjonujące zawody sportowe, ale również niezapomniana piłkarska przygoda dla najmłodszych, gdzie każdy młody sportowiec jest wygrany i doceniony. Tym razem na każdego uczestnika czekał wyjątkowy medal oraz garść upominków od firmy Tymbark, sponsora głównego Turnieju oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, będącego organizatorem. Najlepsze drużyny mogły liczyć na pamiątkowe puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Klasyfikacja końcowa – chłopcy
1. UKS Rona 03 EŁk
2. Don Bosco Ostróda
3. SP Gietrzwałd
4. SP 22 Olsztyn


Wspierają nas


Ankieta
Miasto: Ełk
Powiat: Ełk